صفحه اصلی / درباره نگاتو

درباره نگاتو

درباره نگاتو

درباره نگاتو

چرا خرید اینترنتی :

جامعه ما به سرعت در حال دگرگونی و انتقال از سنتی به صنعتی و دیجیتالی شدن میباشد . در این راستا میل مردم به خرید اینترنتی روز به روز بیشتر میشود . البته این مهم دلایل متعددی دارد از جمله سهولت در خرید و زمان کافی برای انتخاب و برسی کالا و خواندن مشخصات و مقایسه کالا با انواع آن دیدن عکس کالا و مطالعه نظرات کاربران که در خرید سنتی این امکان وجود ندارد .

هزینه های بسیار بالای مغازه و فروشگاههای فیزیکی باعث میشود تا قیمت کالا به طور چشم گیری افزایش یابد که این موضوع در فروشگاههای اینترنتی  با توجه به نداشتن بسیاری از این هزینه های بالا میتواند بطور محسوسی در کاهش قیمتها نقش موثری داشته باشد .

همچنین سفرهای درون شهری برای تهیه و خرید مایحتاج زندگی و کالاهای مورد نیاز یکی از پر دردسر ترین و پر هزینه ترین کارها برای ماست . چرا که در ترافیک امروزی  و هزینه های بالای رفت و آمد و از همه مهمتر اتلاف وقت در خرید سنتی و فیزیکی باعث شده روز به روز مردم اقبال بیشتری به خرید اینترنتی داشته باشند .

فروشگاه نگاتو 

فروشگاه نگاتو از سال 1380 کار خود را دربازار آی تی شروع کرد . هدف ما از همان ابتدا صداقت و ارائه بهترین کالاها از برندهای معتبر با گارانتی و خدمات معتبر با بهترین قیمت درقالب فروشگاه نگاررایانه به مشتریها  بود  .از سال 1396 برآن شدیم تا با افتتاح سایت نگاتو و فروشگاه اینترنتی سبد کالایی خود را گسترش داده وبه توزیع کالاهای بیشتری به مشتریان مان بتوانیم سهم کوچکی در راحتی و آسایش شما عزیزان داشته باشیم . قطعا شما عزیزان واقفید که امروزه یکی از معضلات زندگی شهر نشینی سفرهای درون شهری برای تهیه مایحتاج زندگی و وسایل مورد نیاز میباشد . لیکن این سفرهای درون شهری بسیار مشکل و بعضا هزینه بر و وقت گیر است شما با خرید اینترنتی از سایت ما میتوانید در وقت خود صرفه جویی کرده و از پرداخت هزینه های اظافی جلوگیری کرده و کالای خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت  درب منزل یا محل کارخود تحویل بگیرید و این امکان برای شما دوست عزیز فراهم هست که وجه آنرا هم آنلاین و یا زمان تحویل کالا پرداخت نمایید.

همواره تلاش نگاتو تهیه کالا از بهترین و معتبرترین برندها بوده است .برای نگاتو کیفیت اولویت اول است . ما همواره سعی کرده ایم تا کیفیت قربانی قیمت نشود . عقیده ما اینست که که کالای ارزان و بی کیفیت , ارزان خریدن نیست بلکه پول دور ریختن است . ما تلاش کره ایم تا تا با خرید مناسب خود و همچنین دریافت سود کمتر وحذف هزینه های اضافی بتوانیم کالاهای با کیفیت را به قیمت بهتر و مناسبتر ارائه نماییم .

کارشناسان فروش نگاتو همواره در خدمت مشتریان این سایت میباشند تا با ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان شما رادر انتخاب کالای مورد نظرتان یاری دهند .

*نگاتو *کیفیت برتر *خرید راحت تر* امنیت بالاتر*